Mám další blogy? Kolik jich je? Utajený blog?

18. března 2017 v 15:24 | moanabrasley |  n•z•n
Vítejte u dalšího článku. Dnešní článek bude o mých blocích. Ano, mám jich víc. Když to spočítám, tak je jich dohromady 5. Tenhle článek píšu protože si myslím že by vás to mohlo zajímat. Ted vám napíšu název blogu, a k němu vám dám odkaz a ještě k němu něco napíšu. Ale ještě předtím, něco o tom proč jsem si založila víc blogů. Je to proto že jsem chtěla psát blog na jedno téma, a na tenhle blog by to nešlo. No a ted se pustíme do mých dalších blogů!

birdslove
můj první blog
odkaz: http://birdslove.blog.cz/
Tohle je můj úplně první blog. V současnosti na něj nepíšu, ale článků je tam hodně. Pokud se na něj podíváte zjistíte že je zaměřený na ptactvo. Založila jsem si ho proto že ptáky miluju a chtěla jsem o nich psát.

Hned po birdslove následoval tenhle blog: moanabrasley
můj druhý blog
Blog moanabrasley jsem si založila proto že jsem chtěla psát o všem co mě baví, a nejenom dané téma.

supermoan
můj třetí blog
odkaz: http://supermoan.blog.cz/
Líbí se mi komiksy a tak jsem si založila blog s názvem supermoan, na který dávám příspěvky o superhrdinech a o superhrdinkách

pinkymoan27
čtvrtý blog
odkaz: http://pinkymoan27.blog.cz/
Pinky jako pinkie pai, moan jako moje jméno, a 27 jako moje nejoblíbenější číslo. Na tenhle blog jsem chtěla psát o My little pony a dávat tam mlp epizody. Nakonec z toho ale sešlo a na tomhle blogu nenajdete nic.

Pátý blog je tajný. Článků na něm mám asi pět. Ale říkat vám jak se jmenuje a tak tady nechci. Je totiž moc osobní. Doufám že to pochopíte.

pokud se vám tenhle blog líbí můžete ho ODEBÍRAT a SDÍLET!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama